• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/groups/1551421931768073/
  • https://twitter.com/pskizzetgullu

MESAJ PANOSU


 İsim 
 Mail 
 Konu 
 Mesaj    
 
 
 
          

Yazılan mesajlar

Melike (20/07/2019 18:36)
Konu : Korku
Mesaj : Hocam iyi günler benim şimşek ve gökgürültüdünden korkum var şimşek caktığı zaman kalp atışım hızlanıyor ve terlemeye başlıyorum.ellerim titriyor öyleki artık yanımdakileri bile huzurunu kacırıyorum
Sedat Yalçınkaya (15/07/2019 22:27)
Konu : Takıntı
Mesaj : Sayın Hocam,

Youtube videolarınızı bir çoğunu izledim. Oldukça eğitici ve faydalı bilgiler içeriyor. Bu farkındalık bilgileri için çok teşekkür ederim.

Panik atak bozukluğu nedeniyle yıllarca ilaç kullandım, aldığım bir terapi ile panik atak krizlerinden kurtuldum fakat benim temel problemim yeme ve içme bozukluğu, bu duygudan kurtulamıyorum.
Sizden ricam bana bu konuda yardımcı olmanız. Bu yüzden sadece alkol aldıktan sonra rahat yiyip içebiliyorum, uzun mesafeli otomobil kullanamıyorum.

Hayatı kendime zehir ediyorum, sürekli tedirginim yardımcı olursanız, hayatıma sihirli bir dokunuş yapmış olacaksınız.

İlginize teşekkürler eder, çalışmalarınızda üst0n başarılar dilerim.

Saygılarımla.
Ahmet Bey (13/07/2019 16:53)
Konu : Adını Bilmiyorum...
Mesaj : Merhaba hocam 24 yaşında erkeğim. Yapı olarak çok düşünen, çok kurgulayan, olaylara bi kaç farklı açıdan bakarak yorumlayan, takıntılık düzeyinde detay düşünen biriyim. Ben 28 Ekim günü hayatımda ilk kez bir grip aşısı oldum. Ertesi gün hayatımda yine ilk kez çarpıntı baş dönmesi elde kısa süren bir titreme meydana geldi. Doktora gittim tetkiklerim normal çıktı. Biraz heyecanlı olduğumdan nabzım 120 falan cıktı biraz kafayı ona taktım ama sonra geçti. Daha sonra sadece birinin gözlerine baktığımda başımda ufak ufak titremeler başladı. Sosyal fobiymişim gibi çekinmeye başladım artık diyaloglardan. Baş titremesiyle alakalı nörolojiye gittim MR çekildi yine temiz çıktı. Bir aralar düzeldim eskisi gibi ama daha sonra birden bire sanki başım dönüyormuş sanki dengem bozuluyormuş hislerine kapılmaya başladım ama bunlar sadece hislerde kalıyor. Vücudumda ve kafamda sallantı meydana geliyor bazen milimetrik hareket oluyor. Başımın arka ve şakak bölgelerinde sanki tıkanmış gibi basınç oluşuyor. Uyurken bazen uykumdan uyanıyorum elimin kolumun bacağımın titreyim sallandığını hissediyorum 1 dakika boyunca ama dışardan bir şey görünmüyor. Başımı arka arkaya 3-4 gün ağır hissettiğim oluyor. Bazen bacaklarımda sanki güç kaybı varmış da yere sağlam basamıyormuşum gibi hissediyorum. Bazı günlerse nefes açlığı hissediyorum aldığım nefes yetmiyor gibi derin derin almak istiyorum, ama nefes daralması falan yok. Son zamanlarda da uykum yoğunlaşınca uykuya dalacakken bedenimin içinde küçük bir elektriklenme tarzında 1 saniye süren titreme geliyor. Bu saydıklarımın somut bir dayanağı yok. Bütün tetkiklerim olumlu çıkıyor. Her şeyi bir kenara bıraktım baş dönmesi hissi ve denge kaybı hissi yaşadığım için sosyal ortamlardan kaçıyorum, dışarı çıkmak istemiyorum, yeni mezun oldum az çok başarılı bir üniversite hayatı geçirdim ancak işe bile giremiyorum bu yüzden.
enes apaydın (04/07/2019 16:47)
Konu : TEŞEKKÜR
Mesaj : Değerli Hocam, Sevgili Kardeşim İzzet Bey. 15 yıldır depresyon ve anksiyete hastası olduğuna inandırılmış ve bilfiil ilaç kullanmış biri olarak bugün, kitabınızla ve videolarınızla tanıştıktan sonra beyninde devrim yaşamış, ilacı bırakmış ve hakikati görmüş biri olarak size minnet ve şükranlarımı sunuyorum. Dünyada çığır açan bir mücadele vermektesiniz. Bu mücadelede her zaman yanınızda olduğumuzu bilmenizi isterim. Allah yolunuzu açık etsin, size güç ve kuvvet versin. Ben Antalya'da avukatım ve hukuksal anlamda bu mücadeleye katkı vermeye her zaman hazırım.Çalışmalarınızda başarılar diliyor sevgi ve saygılarımı sunuyorum.
SERPİL Bulut (14/06/2019 19:18)
Konu : Okb
Mesaj : Hocam çok çok çok teşekkür ediyorum yıllarca terapiye gittim ( 10 yıla yakın) video ve makalelerinizi okumak bana daha iyi geldi. Çalışmalarınızda başarılar diliyorum. Keşke istanbul da olsaydınız.
Elif (21/05/2019 13:41)
Konu : Lütfen yardım
Mesaj :
Saygıdeğer hocam
Ben 1. Aydan beri duygularıma esir oldum malesef ve vücuduma olan etkisi büyük oldu.
Olağanüstü mide bulantısı kusma, halsizlik yerimden kalkamayacak derecede, konuşmama isteği... benim 3 tane evladım var bir kez midem bulandı ve yine hamilemiyim korkusuyla başladı herşey. Şimdi uç seviyede malesef😔
Videolarınızı izliyorum o an için evet rahatlıyorum. Ama gündelik hayatta yapmak istediklerimi etkiliyor rahatsızlığım.
Passionsblume(çarkıfelek çiçeği) tableti kullanıyorum sakinleştirici etkisinden ötürü
Başta Allahın izniyle tabi Lütfen bana yardımcı olun ne yapmalıyım?
Yurtdışında yaşıyorum ve kitabınızı almak istiyorum? Araştırdım ama sipariş edemedim nasıl yapabilirim?
Esın (13/05/2019 16:12)
Konu : Tesekkur
Mesaj : Hocam oncelıkle hayat kurtaran degerlı bılgılerınız ıcın çok tesekkur edeıyorum...6 aydır vıdeolarınızı ızlıyorum anksıyetem onemlı olcude azaldı..Allah uzun omurler versın..
NECMETTİN ÇAKIRGÖZ (16/03/2019 01:54)
Konu : SAĞLIK
Mesaj : SİZE NE KADAR TEŞEKKÜR ETSEK AZ OLUR ALLAH SİZİ VE AİLENİZİ KORUSUN .ÇOOOOOK SEVİLİYORSUNUZ.ESENLİKLER.
engin şahin (27/01/2019 15:03)
Konu : insanlara ümit vermeyin
Mesaj : Site açılmış güzel fakat sorulara cevap verilmeyecekse bu mesaj panosu neden var.. Biçare insanlar yazdıklarına bir kelime cvp vereceksiniz diye pc başında günlerini geçiriyor. Yapmayın yazıktır.
Muhittin (31/12/2018 21:15)
Konu : okb
Mesaj : Sayın izzet hocam size bazı şeyler danışmak istiyorum cevap verirseniz mutluluk duyarım sizin psikolog olduğunuzu sosyal medyadan facebook sayfasında insanların sizin insan psikolojisine çok yardımcı olduğunuzu yazdıklarında öğrendim ve bende 2 sene obsesif kompulsif bozukluk hastalığı tedavi gördüm hocam gördüm diyorum ama tedavi henüz bitmemişti ben askere gitmeden önce düzenli olarak ilaçlarımı kullanıyordum ve askerde gideceğe kadar çok şükür iyiydim ama askere gidince askerlik süresi esnasında ilaçlarımı kullanıyordum kısa dönem askerlik yaptım askerdeyken kendimi iyi hissediyordum askerlik bittikten sonra ilaçlarımı askeriyede unuttum ve kendimi iyi hissettiğim için birdaha ilaç kullanmadım 30 mayıs 2018'ten bu zamana kadar sivil hayata geçince kendimi ara ara kötü hissetmeye başladım ama psikolojik tedavi gördüğüm zaman iş hayatımda önüme çok engel oluyo ve bu düşünceyle psikolojik tedavime devam etmek istemedim sıkıntılarımı iyileştirmek için kendim halletmek istedim biliyorum doktor değilim nereye gitsem psikolojik tedavi görmem sivil hayatimda engel oluyo yani Hocam kısacası bu yüzden sivil hayatta tedavi gördüğüm doktora bidaha gitmedim ama kendimi 1.5 aydır kendimi kötü rahatsız hissediyorum rahatsız hissetmemin nedenini gerçekten bende bilmiyorum sana şöyle anlatayım hocam bana şöyle düşünceler gelmeye sanki insan konuştukları kelimelerinin,cümlelerinin,sordukları sorularının nasıl olduğunu nasıl meydana geldiğinden hepsinden anlamalı bilmeli ama sanki akli dengem yerinde yokmuş gibi bana düşünceler geliyo bunun nedeni bilmiyorum ben sözlüğe bakıp kelimelerin anlamlarına bakıyorum ama kendi bildiğimle sözlüktekiler aynı cikiyo yada cevaba yakın sonra bana sanki anlama sorunu düşünememe hatirlayamama gibi gibi şeyler olmaya başladı yardımcı olursanız sevinirim
mustafa süer (25/12/2018 10:56)
Konu : hastalık
Mesaj : arkadaşlar baktığım kadarıyla hiç kimsenin yazdığına cevap verilmemiş bu sitede yalan dolan boşuna yardım beklemeyin ya dr un adını kullanıyorlar yada dr ilgilenmiyor hoşça kalın
Aydan (21/12/2018 09:08)
Konu : Anksiyete
Mesaj : Merhaba hocam sizin telkinleri denedim ama daha kötü oldum 3 gün uyuyamaz yemek yiyemez hale geldim baş edemiyorum. Aklıma hep olumsuz düşünceler senaryalor geliyor. Anksiyete daha da arttı.
isa (19/12/2018 02:07)
Konu : okb
Mesaj : merhba hocam okb genetik midir?Anne ve ya baba okb hastasıysa çocukta aynı hastalık görülür mü?Böyle bir durumda çocuk düşünen aileler ne gibi önlemler almalıdırlar. Teşekkürler Allaha emanet
Derya (18/12/2018 21:40)
Konu : Ruminasyon
Mesaj : Yaşanan bazı olayları ya da konuşmaları sürekli neden-nasıl oldu-söylemeseydim-gitmeseydim gibi suçlayıcı sorularla tekrar tekrar düşünmek de bir Obsesyon mudur? Bir konuşmayı zihinde sürekli başa alıp şunu dedi-bunu dedim gibi bitmeyen bir döngüyle yinelemekten ve olayı-konuşmayı felaket gibi hissetmekten nasıl kurtulur insan? Ruminasyonla ilgili aydınlatırsanız sevinirim, teşekkürler.
Mehmet (13/12/2018 00:50)
Konu : Yineleme tekrar etme takıntısı
Mesaj : Merhama izzet hocam bende tekrar takıntısı var kitap okuyamıyorum hiçbirşey aklımda kalmıyor.Allah rızası ićin bunla nasıl başa çıkablirim aydınlatırsanız minnet duyarım.Allaha emanet olun.
Eda (11/12/2018 15:11)
Konu : Anksiyete iç sıkıntı ve hamilelik
Mesaj : İyi çalışmalar hocam YouTube dan takip ediyorum sizi anksiyete ve iç sıkıntı ile ilgili videolarınızı izledim kimseye derdimi anlatamıyorum terapi alıyorum terapistim bu durumun düzelmesi için aktivite falan yapmalısın diyor sıkıntılı ve huzursuzken hiç bir şeye odaklanamıyor ve isteksiz oluyorum çok yıprandım ikiz gebelik yaşıyor ve ilaç kullanamıyorum napıcam bilmiyorum çok çaresiz ve köşeye sıkışmış hissediyorum zaten kaliteli uyku uyumak nedir unuttum gece 4 kez uyanıyor ve atak geçirirmiyim diye tedirginliklerle boğuşuyorum iyileşmek istiyorum ama sanki daha çok batıyorum
Mine kuşcu (05/12/2018 18:44)
Konu : Kitap isteği
Mesaj : Sen hasta değilsin kitabınızı nasıl alabiliriz?
Dadaş (25/11/2018 15:01)
Konu : İnanç
Mesaj : İnanmadığıniz gerçekçi olmayan hiçbir telkin bilinçaltına nakşolmaz burda önemli olan gerçekçi sağlıklı düşünebilmektir misal korkuyorsun uz peki ne faydası var.soyle diyin" Hak uğrunda elden koldan Candan olabiliriz. Bu doğal bir şey. Ölmek doğmak kadar doğal ve olağan. Korkmayayım ölümden sadece ölüm anında acısını hissederek ölelim." Diyerek en nihayetinde en temel korkumuz olan egonun ölüm korkusunu yenmiş oluruz tabi biraz zaman. hsyn67342152@gmail.com ekleyin
Dadaş (25/11/2018 14:56)
Konu : Allah bunu kuluna yapmaz
Mesaj : Genetik değil buna inanıyorum çünkü Allah akıl sahibi olarak gönderdi bizi sadece sıkıntı o aklı nasıl kullanscağımız
Dadaş (25/11/2018 14:51)
Konu : Birlik
Mesaj : Bu rahatsızlığı olan arkadaşlar birgün bir yerde buluşsalar birbirlerine kendilerini açsalar dünyada sadece sizin cekmediginizi farkedip iyileşmeye olan inanç motivasyon artar diye düşünüyorum
 1  ...