• https://api.whatsapp.com/send?phone=05521012184
  • https://www.twitter.com/@kifsamer
  • https://www.instagram.com/psikologizzetgullu
  • https://youtube.com/@psikologizzetgullu

KÜNYE


SAHİBİ

Psikolog İzzet Güllü'nün Kişisel Web Sitesidir. Mesleki çalışmalarını paylaşma, temel algı hatalarıyla ilgili konularda bir bilinç ve farkındalık oluşturma, başta ruh sağlığı alanı olmak üzere birçok sahadaki insani, sosyal, psikolojik ve yapısal nitelikli sorunlara çözüm üretme amacıyla Psikolog İzzet GÜLLÜ tarafından oluşturulmuştur. (2012) Copright © 

İŞLEV

Psikolog, sadece bireysel sorunların çözümünde rol alan bir klinisyen değildir. Psikolog, esasında bireyin içinde yaşadığı akvaryum olan toplumun psikolojisini direkt ya da dolaylı olarak ilgilendiren siyasal, sosyal, kültürel yahut yapısal her sorun karşısında sorumlu olan; birey ve toplum ruh sağlığını gerek koruyucu gerekse geliştirici yönde araştırmalar ve çalışmalar da yapan; bilgi, fikir, düşünce ve çözüm yolları üreten kişidir. Bu site, mesleğin bu işleviyle ilgili çalışmaların yayınlandığı platformlardan sadece bir tanesidir.

AMAÇ

Bu sitede psikolojik/bireysel nitelikli sorunlar, sosyal/toplumsal ölçekli problemler, özellikle de meslek sahasında karşılaşılan yapısal sıkıntılar alınmaktadır. Amaç, deneyimli ve üretken bir psikolog olarak hem bu sorunların doğru anlaşılmasına hem de çözümüne katkı sunmak, bireylerde ve toplumda eleştirel bir bakış açısı ve farkındalık bilinci oluşturmak, böylece bireyin ve toplumun ruh sağlığının korunmasına ve geliştirilmesine katkı sağlamaktır. 

DİKKAT

İzzet GÜLLÜ'nün hiç bir mesleki görüşmesinde, videosunda, paylaşımında, yazı ve makalesinde kimseye ilaç konusunda yönlendirme yapılmaz. Yasal ve etik sınırların bilinci içersinde davranılır. Genel olarak psikiyatrik uygulamadaki yapısal sorunlar ve yaygın ilaç suistimalleri ele alınır. Bunlar zaten gazete sayfalarına da yansıyan türde genel, bilgilendirici, kamuya açık çalışmalardır. 

YASAL -  ETİK UYARI

Kişiye özgü yanları ve spesifik boyutları olabileceği için her türlü psikolojik sorun durumunuzla ilgili olarak bireysel yardım almanız, buradaki genel bilgileri ve tartışmaya açık yaklaşımları kişisel nitelikli sorunlarınızın tanılaması ve tedavisi maksadıyla (tedaviye başlama yahut tedaviyi kesme vb.) kullanmamanız tavsiye edilir! Ayrıca üst menüde yer alan "Etik Uyarı" başlığı altındaki yazıları okumanız önerilir!


Bu Sitenin Her Hakkı Mahfuzdur. © Hiçbir İçerik İzinsiz Olarak Kopyalanamaz, Başka Ortamlara Aktarılamaz. 
 
MÜHİM

Sitede Köşe Yazısı Olarak Yer Alacak Yazılardan Yazarları Sorumludur. Bu Site Sahibi Tarafından Günlük Olarak Güncellenmekte, Daha Da Gelişimi İçin Her Türlü Görüş ve Öneriye Açık Bir Yayın Politikası İzlemektedir.

TELİF  

Site Yöneticisi Her Türlü Emek Gaspının Kul Hakkı İhlali Olduğuna İnanmakta, Bu Konuda Titiz Bir Yayın Çizgisi İzlemektedir. Yine de Sitede Yer Alan Herhangi Bir Görselin Yahut İletinin Telif Hakkı İhlali İçerdiği Düşünülüyorsa Bunun Derhal Site Yönetimine Bildirilmesi Önemle Rica Olunur. 

İLETİŞİM
 
E - Mail: igullu3744@gmail.com


Sınırlı Sorumluluk Beyanı

Web sitemizin içeriği, ziyaretçiyi bilgilendirmeye yönelik hazırlanmıştır. Sitede yer alan bilgiler, hiçbir zaman bir hekim tedavisinin ya da konsültasyonunun yerini alamaz. Bu kaynaktan yola çıkarak, ilaç tedavisine başlanması ya da mevcut tedavinin değiştirilmesi kesinlikte tavsiye edilmez. Web sitemizin içeriği, asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir!