• https://api.whatsapp.com/send?phone=05521012184
  • https://www.twitter.com/@kifsamer
  • https://www.instagram.com/psikologizzetgullu
  • https://youtube.com/@psikologizzetgullu
Algı Tamircisi
www.izzetgullu.net
BU ÜLKEDE SIZMA GİRİŞİMİ HİÇ BİTER Mİ
30/08/2016
Akit tv, hilal tv, dost tv gibi bazi dinci kanallar sadece bayrak resmi koymus, bugunun hatirina, bu gunun anisina, alt tarafi tek "1" gun bile Ataturk resmine tahammul edememisler!

Bu, ona duyulan nefretin derecesini gosteriyor!

Ataturkle bu denli sorunu olan, ulkesini kurtarmasi hatirina dahi olsa resmine fazla degil, tek bir gun olsun tahammul edemeyen bu zihniyet kurdugu rejime tahammul eder mi?

Ilk firsatta o rejimi donusturmek icin derinlerine sizmaya calismaz mi? Bu ulkede iste bu sebeple devlete sizma girisimleri hic biter mi?

Ey Ataturke ne kadar dusman olursa o oranda makbul bir kul oldugunu sanan; demokrasiyle, cumhuriyetle ne denli kavgali olursa o oranda cennetlik oldugunu zanneden beyinler!

Ey Allah'ın her kavme kendi dilinde kitap yolladığını bile bilmeyen, bu sebeple Arapçayı Allah'ın lisanı zannederek hala harf inkilabının kinini güdenler!

Ey hoca asti, tekke, zaviye kapatti diye ofke kusanlar! Fetö gibi hoca kilikli, cemaat gorunumlu orgutler oldugunu hala anlamayan, bundan ders almak ve hak vermek yerine hala Ataturke haksizlik edenler!

Onun Kur'ani Turkceye cevirmesi ve demokrasiyi getirerek şirkin kurumsallasmasini onlemesi, evet birak ulkesi icin kelle koltukta savasmasini vs, sadece bu iki ameli dahi topunuzun sevabini asgari bir milyona katlar!

Ve onun içkisi sizin gunahlarinizin yaninda ayran kalır!

O Anadolu isgal edilirken düşmanı çiçeklerle karşılamayı seçmedi, makam mevki gözetmedi, sorumluluk aldı, rahatı seçip oturmadi!

Sizden bazilariniz ise Irakta bir milyon kadinin irzina gecilirken, IŞİD pazarda cariye satarken ekranlarınızda ilahi caliyor, zikirmatik tanitimi yapiyor, 5 kavanoz bal 100 lira reklami yayinliyordunuz!1126 kez okundu. Yazarlar

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın

Yazarın diğer yazıları

Birkaç Fikri Kırıntı - 26/12/2023
Sabahın beşinde
LAİKLİK DİNSİZLİK MİDİR - 24/12/2023
.
Yerli Selefiler Milli Robot Yapmış - 03/02/2023
Hatalı Kandil Algısı - 26/01/2023
Kandil Var mı Yok mu?
Son Risale Dersi - 23/01/2023
Buldum Deme, Hep Ara
Şu Zamanda Akla Kurt Düşürmenin Önemi - 22/01/2023
.
Niyet Ettim Kırbaç İçin Namaz Kılmaya - 22/01/2023
Allah Dışı Kaygılara Kulluk Ettirmek
Mutsuz İnsan Projesi - 21/01/2023
.
Ruhlarımızdaki Şeriat Çatışması - 19/01/2023
Şeriat Yok Diye Yanacak Yıyız?
 Devamı